פיקצר פרפקט - אודותינוחברת פיקצ'ר פרפקט התחילה את דרכה בישראל לפני למעלה מעשור בכך שייבאה לארץ באופן בלעדי את שיטת ההטבעה בעץ של תמונות. הטכנולוגיה התפתחה בקנדה ומשתמשים איתה בכל רחבי העולם למיסגור תמונות, מסמכים, פאזלים, ציורי אמנות, כתבי יד ועוד.מה זה פיקצ'ר פרפקט?


פיקצ'ר פרפקט הינה שיטה ייחודית למיסגור ושימור תמונות ואמנות בהטבעה בעץ.

אנו בפיקצ'ר פרפקט משתמשים בתהליך הייצור בחומרים האיכותיים ביותר הקיימים על מנת לתת את התוצאה הטובה ביותר.


תהליך הייצור מתחיל במדפסת (פלוטר) של חברת EPSON העולמית. מדפסת זו הינה מהמתקדמות ביותר ומשמשת מעבדות צילום רבות בכל רחבי העולם. למדפסת תשעה מיכלי דיו לדיוק מקסימלי בצבעי התמונה ורזולוציה גבוהה במיוחד.

התמונה מודפסת כמובן על נייר פוטו מקורי של חברת אפסון. נייר זה מיועד להדפסת תמונות ונשמר איכותי ויפה לאורך זמן.


לאחר מכן עוברת התמונה תהליך שימור ייחודי. פיקצ'ר פרפקט מייבאת בלעדית לארץ שכבת הגנה מלמינציה הנקראת art shield ומשמשת מוזיאונים ברחבי העולם לשימור אמנות מקורית.

לאחר ששכבת ההגנה מודבקת על התמונה, והתמונה מודבקת על גבי פלטת העץ, היא מוכנסת למכבש ענק למספר דקות ועל חום גבוה במיוחד. בתהליך זה, בעזרת לחץ, וואקום וחום הופכת התמונה להיות חלק בלתי נפרד מן העץ.

שכבת ההגנה ותהליך הכבישה, בנוסף להגנה המירבית שהיא נותנת לתמונה, היא גם מחדדת ומעמיקה את איכות צבעי התמונה.


בשלב הבא עוברת התמונה לנגריה. שם, בעזרת ציוד צביעה יקר ומיוחד, היא מקבלת את הקנט המפורסם שלנו שמגיע במגוון רחב של צבעים להתאמה מושלמת לתמונה.


ו...your picture is perfect


 
 

כתובתנו: פתח תקוה 16 י-ם     |      טלפון: 02-5374475     |      דואר אלקטרוני: info@pictureperfect.co.il     |          |     כל הזכויות שמורות לחברת פיקצ'ר פרפקט ©


 

 
לייבסיטי - בניית אתרים