פיקצר פרפקט - מחפשים מתנה?


 
מסגור תמונה
גם אין שום סיבה למסיבה, פיקצר פרפקט זה השיטה הכי טובה למסגר תמונה, אם למטרת שימור, או למטרת תלייה על הקיר. הכנסו לדף שלנו ב כדי לראות עוד אפשרויות ורעיונות.
 
חתונה
לחתונה אין מתאים יותר מפיקצר פרפקט, אם כמתנה מהחתן לכלה או מהכלה לחתן, או כמתנה מהאורחים לזוג המאושר, מה יפה יותר מתמונת הזוג הטרי מוטבעת לנצח על חומר עמיד, בצורה אומנותית מפוארת, ויוקרתית. תארו לכם תמונה מוגדלת של החלפת הטבעות בגודל של פוסטר על הקיר.
 
אירוסין
התארסתם? חבר קרוב או ידידה התארסו? תנו להם מתנה שתכבד את המעמד, מסגור תמונה בשיטת פיקצר פרפקט, היא המתנה המושלמת לצעד החשוב בחיים. הנצחת תמונות הזוג, או תמונה רומנטית אחרת על עץ, במסגור עדין בשיטת פיקצר פרפקט זה הדבר הכי טוב השני שיקרה לזוג המאושר.
 
שעון
בפיקצר פרפקט אפשר להוסיף מנגנון שעון ומחוגים בשלל צורות וצבעים, כך שאפשרויות העיצוב הם כמעט בלתי מוגבלות, וכל רעיון שתעצבו תוכלו ליישם בשיטת פיקצר פרפקט, בסיוע המחלקה הגרפית שלנו.
 
ברית בריתה
חוגגים ברית\ה, הנציחו את המעמד בתמונה יוקרתית בשיטת פיקצר פרפקט, התינוק החמוד ישאר לנצח מוטבע על חומר קשיח ועמיד, בפוזה הכי חמודה שלו, ואתם תזכו לנחת מילדכם גם כשהם ממש יגדלו, אבל התמונה עדיין תשאר שלמה נקיה, ויציבה.
 
בר מצוה בת מצוה
הילד חוגג בר מצוה? הילדה הגיע לגיל 12?, או אולי הנכד הוא המאושר, אין יותר טוב ממתנה מבית פיקצר פרפקט, פוסטר ענק, או שילוב תמונות מעוצב, מודפס על עץ, בשיטת פיקצר פרפקט תהיה ההנצחה המתאימה לארוע מיוחד זה, בשיטת פיקצר פרפקט הארוע, העליה לתורה, הביקור בכותל, יונצחו בהדבקה חמה על עץ, בצורה יוקרתית ואומנותית.
 
יום הולדת
מחפשים מתנת יום הולדת? הזמינו עכשיו פיקצר פרפקט, עם תמונת הילד, הבוס, החבר, או האשה. באפשרותכם להוסיף כיתוב, לעצב שילוב תמונות, מחלקת הגרפיקה שלנו תעמוד לשרותכם, ותעצב את הפיקצר פרפקט המושלם לארוע החשוב. אז תדאגו לתמונה טובה, אנחנו נדאג לשאר.
 
קולאז
עיצבתם תמונות במחשב? עשיתם עריכה גרפית, עכשיו מגיע שלב היישום, ואין כמו פיקצר פרפקט כדי להדפיס את התמונה המושלמת, או עבודת הגרפיקה שביצעתם, אם זה קולאז תמונות, או שילוב תמונות, או כל עבודת גרפיקה שעשיתם, אתם מוזמנים להנציח את זה על פיקצר פרפקט, ותתחדשו.
 
תמונות מוקטנות
בטח נתקלתם בטרנד החדש ליצור תמונה אחת שמורכבת מהמון תמונות קטנות, התלהבתם מהרעיון, אולי אפי´ ייצרתם לעצמכם תמונה כזאת שמספרת את סיפור חייכם, אבל בשלב הביצוע נתקלתם בבעיה, כי איך תדפיסו ותשמרו פוסטר גדול, כשישנה חשיבות גם לגודל, וגם לפרטים הקטנים, כאן פיקצר פרפקט תוכל לעזור לכם, ולהדפיס ולמסגר את הפוסטר בשיטת פיקצר פרפקט, ולקבל פוסטר מודפס ומוגן, שיאפשר לכם ולחבריכם להתעמק בתמונות הקטנות, וגם לשמור על התמונה הגדולה.אם התלהבתם מהרעיון וברצונכם שאנו ניצור את עבודת שילוב התמונות אתם מוזמנים ליצור קשר במייל בדף יצירת קשר.
 
תעודה
אם אתם מוסד שמעניק תעודות, או אם קיבלת תעודה על הישגיך, בטח תרצה למסגר את התעודה ולהעלות את ערכה בעיניך ובעיני המקבל, פיקצר פרפקט מאפשרת למסגר את התעודה בשיטת ההדבקה החמה, מה שמשמר את התעודה לנצח, ומאפשר להנות ממנה, להציג אותה על הקיר, לתלות במשרד, או בחדר העבודה. הידעתם ש60% מהתעודות בארה"ב ממוסגרים בשיטת פיקצר פרפקט?
 
תעודת הוקרה
רוצים להעניק תעודה לתורם, או לעובד מצטיין, או למוסד שעזר לכם, מסגרו את תעודה ההוקרה בשיטת פיקצר פרפקט, ותעודת ההוקרה באמת תמלא את ייעודה, והמקבל יידע שאתם מעריכים את תרומתו, התעודה תיראה איכותית, יוקרתית, ומכובדת. בארה"ב 60% מהתעודות ממוסגרים בשיטה זו.
 
לייף פוסטר
חוגגים יום הולדת?, מכינים מסיבת הפתעה ליום הולדת של מישהו קרוב? רוצים לתת מתנה למישהו קרוב? הכינו עוד היום לייף פוסטר, שלבו תמונות של מהלך החיים, או השנה האחרונה, ועצבו לכם קולאז על פוסטר שמאפיין את נשוא השמחה, או את הקשר ביניכם, מסגרו את זה בשיטת פיקצר פרפקט, והמתנה תהיה מושלמת. בפיקצר פרפקט קיימת גם מחלקה גרפית שתשמח לעצב לכם את הפוסטר לפי טעמכם.
 
מזכרת
חגגתם מסיבה, חתונה, או כל שמחה אחרת, ואולי בכלל מדובר בפרידה, תמיד זאת הזדמנות מתאימה לתת מזכרת למישהו קרוב, שרוצים שישמור על קשר, אם זה מזכרת מטיול בלתי נשכח, מחנה קיץ, עבודה משותפת, ועוד, אין יותר מתאים מתמונה ממוסגרת בשיטת פיקצר פרפקט כדי לענות על הצורך הבלתי נמנע להעניק. התמונה תישאר לנצח ותשמש כמזכרת בדיוק כמו שרציתם.
 
למשרד
נכנסתם למשרד חדש, פתחתם קליניקה, עכשיו מגיע תור התעודות והתמונות להיתלות על הקיר ולשוות למשרד אופי מכובד ואריסטוקרטי, תמונה או תעודה ממוסגרת בשיטת פיקצר פרפקט עונה בדיוק על הצורך הזה, ב60% מהמשרדים בארה"ב יש תעודה ממוסגרת בשיטת ההדבקה החמה על עץ, אם זה רשיון עסק, או תעודה על השיגי המשרד, או הישגי העומד בראש. אז תתחדשו.
 
לעסק
הקמתם עסק, הכל הולך כמו שצריך, אבל יש את תעודה העוסק שצריך לתלות במקום בולט על פי החוק, מרבית העסקים כבר החליטו תעודה לנצח, זה פיקצר פרפקט, גם שומרת על התעודה המקורית, גם ניתנת לתליה בקלות, וגם אינה שבירה, אז תתחדשו, ושיהיה בהצלחה.
 
מזל טוב
כמה פעמים בשנה יוצא לכם לאחל מזל טוב, למישהו קרוב? אז מעכשיו יזכרו את הברכה שלכם, כי היא תגיע כמתנה אמיתית, תמונה ממוסגרת בשיטת פיקצר פרפקט אין כמוה כדי לאחל ברכת מזל טוב, אם זה לזוג מאושר שהתחתן, או הפך להיות הורים, או לבן שנהיה אבא, אז את המזל טוב הבא שלכם תחשבו פיקצר פרפקט. להורים
הפתיעו את ההורים עם תמונה ממוסגרת בשיטת פיקצר פרפקט, המתנה המושלמת שתמיד אוהבים לקבל, המסגרת היוקרתית בשילוב תמונה מושלמת, תהפוך את זה למתנה יקרה להורים. אתם יכולים לשלב צילום של ההזמנה של חתונת ההורים, צילום של ההורים בצעירותם, צירוף צילומי הנכדים, והכל במסגרת מכובדת ויוקרתית.
 
לאחים
האח חוגג יום הולדת, או כל אירוע אחר, ואתם שוברים את הראש מה אפשר לתת מתנה שתהיה מספיק מכובדת ואפקטיבית. למה שלא תחשבו פיקצר פרפקט, ותתנו תמונה ממוסגרת בשיטת פיקצר פרפקט, הוא בטח יאהב את זה, כי איך אפשר שלא, זה מוצר מכובד בעל מראה אקסקלוסיבי, ועם התמונה שתוסיפו המתנה תהיה אישית ויחודית.
 
לילדים
רוצים להפתיע את הילד, או את הילדה, רוצים לרהט את החדר שלהם במשהו צבעוני ואישי, פוסטר בשיטת פיקצר פרפקט זה התשובה ההולמת, פוסטר ענק עם תמונת הילד שלכם בחוף הים, או באירוע חגיגי, יכולים לקשט את חדר הילדים, ועם פיקצר פרפקט התוצאה תהיה פרפקט.
 
למשפחה
מחפשים מתנה למשפחה, או תמונה חדשה לסלון, תמסגרו תמונה משפחתית, בשיטת פיקצר פרפקט, ותופתעו מהתוצאה. תמונה ממוסגרת בהדבקה חמה על עץ, זה הכי ביתי וחמים, צבע העץ מוסיף לאוירה הביתית, ועם הגוונים השונים תוכלו להתאים את התמונה לריהוט בסלון, אז אם אתם מחפשים רעיון ייחודי לתמונה בסלון, צרו קשר.
 
לאשה
מחפשים לפנק את האשה, או להפתיע אותה, רוצים למצוא רעיון למתנה רומנטית, והכל כבר נדוש. פיקצר פרפקט עם תמונה שלכם ברגע רומנטי זאת המתנה הכי מושלמת שבעל יכול להעניק לאשתו, אם זה תמונה ענקית על קיר חדר השינה שלכם, או תמונה קטנה לשולחן העבודה במשרד, או אולי שעון קיר מתמונה שלכם, פיקצר פרפקט יאפשרו לך להגשים את החלום שלך ולגרום לאשתך הפתעה אמיתית. ממש המתנה המושלמת.
 
לבעל לגבר לחבר
מתנה לגבר, מטלה כל כך קשה, מה לקנות, מה להוסיף, מה לכתוב, איך לרגש, והעיקר שיהיה יפה. פיקצר פרפקט מתמונה שלכם תהיה המתנה הכי מרגשת והכי מתאימה שאשה יכולה להעניק לבעלה, תמונה מחמיאה של הגבר שלך בפוסטר בשיטת פיקצר פרפקט תגרום לאגו שלו להתנפח, ולך להצליח.
 
תמונת מחזור
הגעתם לשלב תמונת המחזור, והפעם זה חייב להיות מקורי, ולא סתם תמונה מוסגרת מאחורי זכוכית סטנדרטית, פיקצר פרפקט מציעה את הפתרון המושלם, תמונה מודבקת על עץ בשיטת ההדבקה החמה. גם מגנה על התמונה, גם שומרת על האיכות, וגם מקורית יוקרתית ואיכותית. בשיטת פיקצר פרפקט אפשר להגיע לכל גודל רצוי, עד 2 מטר.
 
טיול
יצאתם לטיול, ראיתם נופים, התפעמתם משקיעה על הים, ואפילו צילמתם תמונה מהממת, עכשיו התמונה תישאר במעמקי המחשב, או שתמסגרו אותה בשיטת פיקצר פרפקט, וההמלצה הטובה ביותר היא לצרף את תמונות הטיול לקולאז´ פיקצר פרפקט מושקע.
 
צילום
צלמים המעונינים להנציח תמונה מוצלחת, או רגע מוצלח שנקלט בעדשה, כבר יודעים שמסגור בשיטת פיקצר פרפקט היא היחידה ששומרת על התמונה לאורך זמן, בשיטת ההדבקה החמה בחמש שכבות, התמונה מוגנת לנצח.
 
ציור
גם ציור אפשר למסגר בשיטת פיקצר פרקט, ואנחנו לא מדברים על עותק, או רפליקה, אלא על הדבר האמיתי, לא משנה על איזה נייר או בד ציירתם, אפשר למסגר את זה בהדבקה על עץ, בתוספת הגנה מפוליאסטר. כך הציור לא ידהה, או יינזק, והמסגרת תוסיף אלמנת אומנותי מיוחד לציור שלכם.
 
עבודת אמנות
כל עבודת אמנות תקבל שדרוג מענין במסגור בשיטת פיקצר פרקט, היוקרה והעדינות של המסגרת מוספית נופך אמנותי לכל יצירת אמנות, מגוון הצבעים והטקסטורות, ומשחק הגדלים יעזרו לכם ליצור יצירת אמנות מיצירות האמנות שלכם.
 
ארכיטקט
כל ארכיטקט, או אדריכל רוצה להרשים את המשקיעים עם השרטוט מיוחד שלו, להציג את הדמיית המבנה שייראה כמעט חי, עוד לפני שהתחילו לחפור את היסודות. מסגור התוכנית בשיטת פיקצר פרפקט תבטיח שהעבודה תראה מושלמת, ושמורה גם בתנאי שטח קשים.
 
תערוכות
להפיק תערוכה אף פעם זה לא קל, אבל את הצגת התמונות, אפשר לארגן באמצעות מסגור בשיטת פיקצר פרפקט, ולחסוך הרבה כאב ראש, מלבד התוספת המיוחדת שכל תמונה מקבלת באמצעות מסגור שמתאים לנושא.
 
הנצחה
שלטי הנצחה נראים הרבה יותר יוקרתיים בשיטת פיקצר פרפקט, טקסטורת העץ, הגימור המיוחד, המראה הסולידי, מהוים שילוב מוצלח ליצירת תעודת הנצחה, או שילוט לזכרם של היקרים לכם.
 
שעון
בפיקצר פרפקט לא רק ממסגרים תמונות, אנו מאפשרים גם להוסיף מנגנון שעון לתמונה, מה שהופך את זה לשעון קיר מכובד ויוקרתי עם תמונה שלכם.
 
שילוב תמונות
רוצים לראות שני תמונות במסגרת אחת, בפיקצר פרפקט זה אפשרי, כל תמונה מודבקת על עץ בנפרד, ושני פיסות העץ מודבקות על פלטת עץ איכותית, והתוצאה מושלמת, הכנסו לגלריה עוד עכשיו להתרשמות מהמוצר הייחודי.
 
אלבום דיגיטלי
אם יצרתם אלבום דיגיטלי מהאירוע שלכם, בוודאי תשמחו לשמוע על הטרנד החדש, לבחור את הדף מהאלבם שהכי מבטא את החתונה או הארוע המונצחים באלבום ולמסגר בשיטת פיקצר פרפקט, ככה תוכלו לקבל תזכורת מהארוע בכל פעם שתראו את הדף שלכם מונצח על הקיר.
 


 

כתובתנו: פתח תקוה 16 י-ם     |      טלפון: 02-5374475     |      דואר אלקטרוני: info@pictureperfect.co.il     |          |     כל הזכויות שמורות לחברת פיקצ'ר פרפקט ©


 

 
לייבסיטי - בניית אתרים